O Hali Nowa 7

O Hali Nowa 7

Dlaczego Nowa 7

Zrewitalizowana fabryka wagonów PAFAWAG, dokładniej hala W-7 to dziś ponad 20 tysięcy mkw. powierzchni, która zaspokoi potrzeby produkcyjno-magazynowe firm działającej w każdej skali. Na wynajem dostępne są moduły, które zawsze dostosowywane są pod indywidualne potrzeby firm.

Zobacz więcej

Otoczenie biznesowe

Nowa Siódemka jest halą produkcyjną i magazynem na wynajem we Wrocławiu. Zlokalizowana jest w samym centrum silnie uprzemysłowionej części miasta. Sąsiedztwo dużych przedsiębiorstw zajmujących się produkcją przemysłową oraz świadczeniem usług z zakresu zaawansowanych technologii powoduje, że otoczenie biznesowe sprzyja rozwojowi, a wynajem powierzchni magazynowejNowej Siódemki to decyzja, która się opłaci.

Zobacz więcej

Lokalizacja i komunikacja

Nasza hala produkcyjno-magazynowa Nowa Siódemka jest zlokalizowana w części kompleksu Wrocławskiego Parku Technologicznego, przy ul. Fabrycznej. Położona jest w uprzemysłowionej części Wrocławia, zaledwie 15 minut od lotniska i 10 minut od Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.

Zobacz więcej

Historia Hali Nowa 7

Wrocławski Park Technologiczny kosztem 50 mln zrewitalizował jedną z największych hal produkcyjno–magazynowych we Wrocławiu. Hala była znana pod nazwą W7. Teraz pod dachem Nowej 7 – hali długiej na 286 m i szerokiej na 80 m znajdują się przestrzenie produkcyjne, przestrzenie magazynowe i biurowe do wynajęcia.

Zobacz więcej