Dlaczego N7

Dlaczego N7

DLACZEGO N7

Hala produkcyjno-magazynowa Nowa 7, to nowoczesny obiekt Wrocławskiego Parku Technologicznego, zlokalizowany we Wrocławiu, przy ulicy Fabrycznej stanowiący kompleksowe zaplecze dla przemysłu. Zrewitalizowana fabryka wagonów PAFAWAG, dokładniej hala W-7 to dziś ponad 20 tysięcy mkw. powierzchni, która zaspokoi potrzeby produkcyjno-magazynowe firm działającej w każdej skali. Na wynajem dostępne są moduły, które zawsze dostosowywane są pod indywidualne potrzeby firm.
Hala jest dopasowane jest do technicznych i technologicznych potrzeb przemysłu (zobacz specyfikację). Jest też powierzchnią na wynajem, która umożliwia komfortowe i kompleksowe prowadzenie biznesu.
Warto podkreślić, że dostępne są w niej nie tylko powierzchnie magazynowe i produkcyjne na wynajem ale także biura (o powierzchniach od do ) oraz zaplecze szkoleniowo-konferencyjne (4 sale konferencyjne i szkoleniowe mogące pomieścić od X do X osób, wyposażone w sprzęt multimedialny). Kompleksowa infrastruktura potrzebna biznesowa zdecydowanie ułatwia funkcjonowanie przemysłowego biznesu.

BIZNES W KAŻDEJ SKALI

Odrestaurowana Nowa Siódemka nie tylko odzyskała dawny blask, ale przede wszystkim służy przedsiębiorcom jako hala produkcyjna i magazyn do wynajęcia w centrum Wrocławia. Nowa Siódemka powstała z myślą o firmach, które potrzebują nietypowego, dopasowanego do swoich potrzeb magazynu do wynajęcia we Wrocławiu, gwarantującego przy tym możliwości rozwoju biznesu. Nowa Siódemka jest też halą produkcyjną przystosowaną do prowadzenia biznesu wykorzystującego zarówno wielkogabarytowe urządzenia, jak i złożone, zaawansowane technologicznie linie produkcyjne.

PERSPEKTYWY ROZWOJOWE

Na terenach Wrocławskiego Parku Technologicznego, w strefie przeznaczonej pod inwestycje przemysłowe. Daje to szerokie możliwości związane z rewitalizacją i reindustrializacją tej części miasta. Zaletę stanowi także bliskość Wrocławskiego Parku Technologicznego oraz rezydujących w nim firm. Korzystają one z infrastruktury laboratoryjno-badawczej i poszukują do kooperacji partnerów biznesowych świadczących wyspecjalizowane usługi. Nowa 7 to nowe miejsce służące przedsiębiorcom. Na obszarze o powierzchni 13,5 ha, należącym do WPT, magazynu do wynajęcia i Inkubatora Przedsiębiorczości i Technologii znajduje się kompleks działek przemysłowych przeznaczony do sprzedaży i zagospodarowania przez inwestorów.

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE

Hala do wynajęcia Nowa Siódemka została przygotowana została z myślą o firmach m.in. z branży optycznej, biotechnologicznej, elektronicznej, informatycznej, automatycznej, pneumatycznej, jak również przemysłu energetycznego, elektromaszynowego, czy obróbki metali.

DOPASOWANA DO INDYWIDUALNYCH WYMAGAŃ

Główna nawa, o szerokości 40 m oraz wysokości ponad 13 m, pozwala na montaż specjalistycznego sprzętu o znacznych wymiarach. Powierzchnię hali do wynajęciamożna także dostosować na potrzeby magazynowe. Przestrzeń magazynu do wynajęcia może być dowolnie zagospodarowywana, a poszczególne moduły łączone, co pozwala na przygotowanie miejsc do działalności laboratoryjnej bądź produkcyjnej.